Motivation pour les cours de français : Seminarie
Nog geen score
Kalender:
31157
Hits:
891
Reacties:
1
Wil je als leerkracht Frans de motivatie van je leerlingen vergroten? Neem dan samen met Duitse collega's Frans deel aan dit seminarie. In de workshop Communicatie van Roeland vzw leer je technieken om de mondelinge expressie van je leerlingen te verbeteren. Je krijgt tijdens deze ontmoetingssessie ook uitvoerig uitleg over Formacom, een vernieuwende aanpak om Frans te onderwijzen.
Ryckevelde vzw en het departement Onderwijs en Vorming organiseren deze Frans-Duitse bijeenkomst.
Meer informatie vind je via deze link.
Datum en plaats
| Datum |
|
Deze activiteit vond plaats van 27.09.2011 tot 28.09.2011
|
|
| Land |
België
|
| Provincie |
West-Vlaanderen
|
| Postnummer |
8400
|
| Gemeente |
Oostende
|
Informatie
Context
| Vak / Leergebied |
Frans
|
| Onderwijstype |
Algemeen secundair
Kunstsecundair
Technisch secundair
- 2de graad - (14-15 jaar)
Technisch secundair
- 3de graad - (16-17 jaar)
|
| Functie |
Leerkracht (Docent)
|
| Taal |
Frans
|
| Onderwijssysteem |
 |
Auteursrechten en gebruik
| Gratis? |
Ja |
| Kosten |
Deelname en overnachting zijn gratis. |
| We hebben alle moeite gedaan om de auteursrechten te vrijwaren. Mocht je merken dat er toch rechten geschaad zijn, gelieve dit dan zeker te melden! |
Extra info
| Toegevoegd door |
Ryckevelde vzw
|
| Toegevoegd op |
04.07.2011 17:14 |
| Goedgekeurd door |
|
| Laatste aanpassing |
|
| Onderwijssysteem |
Deze bijdrage werd toegevoegd vanuit het VL onderwijssysteem.
Je bekijkt deze bijdrage nu in het VL onderwijssysteem. |
Deze bijdrage heeft nog geen reacties.
|
Reactie door KlasCement |
| |
27/05/2012
Via deze reactiemogelijkheid hopen we van jou te weten te komen wat je met deze bijdrage hebt gedaan. Is ze nuttig? Wat waren je ervaringen? Zo'n aanvulling kan leerrijk zijn voor anderen. Mocht je niet akkoord gaan met de gegevens hierboven (de vermelde vakken, het onderwijstype …) of de omschrijving wensen aan te vullen, dan kan dat ook via een reactie worden meegedeeld. We houden er zeker rekening mee!
|
| Profiel |
Reactie |
|
|
vorig jaar mogen deelnemen aan deze uiterst interessante ontmoeting. een aanrader!
|
|
Toegevoegd op 04.09.2011 20:02
|
Dit is een openbare bijdrage. Je hoefde niet aan te melden om ze volledig te bekijken en te gebruiken.
Gelieve rechtsboven wel aan te melden om scores en reacties te geven, de inzender te contacteren … We waarderen je reactie.
Na aanmelding kan je ook alle bijdragen bekijken en er zelf toevoegen.
|