Juiste prijs berekenen

Toegevoegd door Richy Jacobs op 09.11.2012
Downloadbaar lesmateriaal

De cursisten bekijken een reclamefolder met producten uit de beenhouwerij. In deze folder staat de prijs per kilo. De cursisten berekenen de prijs voor het gevraagde gewicht.


Meld aan of registreer om dit leermiddel volledig te bekijken

Registreren vraagt maar één minuut.
Leraren delen lesmateriaal en -inspiratie met jou
  • gratis lesmateriaal;
  • voor alle leeftijden en vakken;
  • makkelijk doorzoekbaar op lesonderwerp.
Registreer   Veilig en gratis
Je bent al lid? Meld aan

3 redenen om lid te worden van het grootste lerarennetwerk van Vlaanderen

Door en voor leraren

Bijdragen van mensen uit de praktijk. Je hoeft niet te delen om KlasCement te gebruiken.

Vind snel wat je zoekt

Filter snel en gemakkelijk op leeftijd, leergebied of het soort materiaal wat je zoekt.

Gratis en veilig

Gratis dienst van het Departement Onderwijs en Vorming. Geen kleine lettertjes.
Vak en niveau
Wiskunde
Lager 3de graad
Wiskunde
Ander onderwijsniveau
Volwassenenonderwijs
Categorie
Klasactiviteit (taak, oefening in de klas)
Trefwoorden
beenhouwerjuiste prijskostprijsprijs berekenenprijs per kiloregel van drieslagerslagerij