Betalen in de winkel

Toegevoegd door Van Hauwaert Sarah op 15.04.2014
Downloadbaar lesmateriaal

Leerlingen vinden op dit werkblad oefeningen om de totaalprijs te berekenen van een aantal opgegeven aankopen. De leerlingen leren ook de prijs berekenen op basis van prijs per kilo.


Meld aan of registreer om dit leermiddel volledig te bekijken

Registreren vraagt maar één minuut.
Leraren delen lesmateriaal en -inspiratie met jou
  • gratis lesmateriaal;
  • voor alle leeftijden en vakken;
  • makkelijk doorzoekbaar op lesonderwerp.
Registreer   Veilig en gratis
Je bent al lid? Meld aan
Niveau en vak
BuLO
Wiskunde
Onderwijsbehoefte
LeerstoornissenVerstandelijk
Categorie
Klasactiviteit (taak, oefening in de klas)
Trefwoorden
betalenbewerkingeneuroeurorekenenfunctioneel rekenenhoofdrekenenprijs per kgprijs per kilowinkelwinkelenleerzorg