Archief filterenDeze week op KlasCementElke zaterdag:
Aanbiedingen via KlasCementInteressante aanbiedingen van partners. |
5 tips om je organisatie goed te laten opvallen op KlasCement.netAls je deze mail krijgt, ben je beheerder van een organisatie op KlasCement. Je hebt daardoor heel wat in handen om het succes van je organisatie op KlasCement te bepalen. Ik geef je graag vijf eenvoudige tips die je zullen helpen om het maximale uit KlasCement te halen voor je organisatie. 1. Zorg voor een duidelijk logoHet is maar eventjes werk, maar met die twee minuutjes extra inspanning verschijnt je organisatie opvallend in de lijst met zoekresultaten. Volgende lijst toont je een selectie van leermiddelen van organisaties die hun logo KlasCementproof maakten: https://tinyurl.com/KCLeermiddelenVanOrganisaties Het ideale logo op KlasCement ziet er zo uit:
Hoe jouw logo wijzigen?
2. Vul de profielpagina van je organisatie volledig inJe organisatiepagina op KlasCement toont aan KlasCementleden meteen alle praktische info. Telkens een KlasCementlid een bijdrage van je organisatie bekijkt, kan hij vrij snel doorklikken naar de organisatiepagina. Wanneer deze volledig is ingevuld, nemen leden sneller contact op. Biedt je organisatie professionalisering aan voor leraren? Lees dan de schrijfwijzer om te weten welke informatie leraren verwachten. Hoe maak je van jouw organisatiepagina jouw visitekaartje?
3. Voeg een of meerdere bijdragen toe in naam van je organisatieEen mooie profielpagina voor je organisatie is een goede start, maar je kan nog beter opvallen! Hoe voeg je bijdragen toe?
4. Voeg niet alles in één keer toe aan KlasCementDit is een PROTIP! 5. Laat je collega's ook lid worden van je organisatie op KlasCement en zorg voor enkele medebeheerders
Hoe voeg je collega’s toe aan je organisatieprofiel?
Alleen is maar alleen … Als je alleen bent als beheerder blijft de goedkeuring van nieuwe leden wel eens uit of gebeurt ze soms helemaal niet. Zorg er dus voor dat er minstens twee beheerders zijn voor je organisatie.
Meer info op de helppagina. Succes! Arnoud Pieterse, jouw klantenadviseur Contacteer mij voor informatie rond adverteren en nieuwsbrieven. |