-
Praktische oefeningen rond eurorekenen
Een bundel rond geldrekenen:
- de waarde van euromunten- en briefjes herkennen,
- prijzen van producten inschatten,
- prijzen vergelijken,
- betalen en teruggeven.
Downloadbaar lesmateriaal (129)Leerkracht -
Kostprijs schatten en vergelijken: Invulblad
De leerlingen schatten eerst de prijs van enkele producten uit de supermarkt. Daarna zoeken ze de prijs op op de website.
Ze merken het ook het verschil in prijs op tussen goedkopere en duurdere merken.
Downloadbaar lesmateriaal (61)Directie -
Bedrijfsbezoek IKEA: Opdrachtenbundel
Deze opdrachtenbundel lossen de leerlingen op tijdens een bezoek aan IKEA. De opdrachten passen in de thema's wonen en kunst en cultuur.
De bundel is gebaseerd op de werkbundel Uitstap IKEA : Opdrachtenbundel.
Downloadbaar lesmateriaal (41)Leerkracht -
Gewicht schatten, herleidingen en prijs per kilo
In deze bundel rond gewicht vind je volgende oefeningen:
- gewicht van voorwerpen schatten;
- herleidingen uitvoeren met gewichtsmaten;
- prijs per kilo berekenen.
Downloadbaar lesmateriaal (6)Leerkracht