Lay-out- en feedbacktools voor taallessen: E-learning


In deze online cursus krijg je een overzicht van goede feedback- en samenwerkingstools. Je leert o.a. een Pad, een evaluatieroos en een KANBAN-bord maken, en je gaat aan de slag moet goede spellings- en grammaticacheckers.
Daarnaast krijg je een overzicht van leuke lay-out-tools waarmee je creatief uit de hoek kan komen. Heb je al eens een Minibook of een argumentenwipplank in jouw taalles gebruikt? Of misschien wil je wel aan de slag met een woordwolk of een stripverhaaltje? Na deze cursus maak je al deze materialen moeiteloos zelf!

De tools worden geïllustreerd met concrete voorbeelden uit taallessen. Bij deze opleiding hoort een gedetailleerde bundel met uitgeschreven handleidingen. 

Gebruik

Opgelet: volgde je voordien al de cursus Tools voor Taallessen @home, dan heb je de inhoud van deze cursus al grotendeels onder de knie.

De 3 modules binnen het traject Tools voor Taallessen @home staan los van elkaar en kunnen in willekeurige volgorde opgenomen worden:

  • Tools voor taallessen 1: Fysieke taalspellen en escaperoom-raadsels;
  • Tools voor taallessen 2: Online taalspellen en oefeningen;
  • Tools voor taallessen 3: Lay-out- en feedbacktools.

Tools voor taallessen 3

Plaats en data

  • tot
  • Online
Kies passende professionalisering: lees de kijkwijzer.

Kosten

45 euro
cvo Creo
Organisatie
Dit is een openbaar leermiddel dat je zonder aanmelden kan bekijken.
Om dit leermiddel favoriet te maken, een score te geven of er op te reageren, meld je eerst aan.
Reactie toegevoegd. Herlaad de pagina om je reactie te bekijken.