Berekenen van de prijs per eenheid : Mengen van frisdrank

In dit filmpje wordt uitgelegd hoe je een toepassing met mengen moet oplossen. Je koopt een beetje van het een en een beetje van het ander, hoeveel moet je betalen? Je krijgt een oplossingsstrategie aangereikt.

Tiny rossar
Leerkracht, ICT-coördinator

Meld aan of registreer om dit leermiddel volledig te bekijken

Registreren vraagt maar één minuut.
Leraren delen lesmateriaal en -inspiratie met jou
  • gratis lesmateriaal;
  • voor alle leeftijden en vakken;
  • makkelijk doorzoekbaar op lesonderwerp.
Registreer   Veilig en gratis
Je bent al lid? Meld aan
Niveau en vak
lager 5e, 6e leerjaar
Wiskunde
Info
Video
Gepubliceerd: 13-12-2013
Nummer: 45640
Categorie
Educatieve video
Trefwoorden
berekenenflipped classroominstructiefilmpjemengen van frisdrankprijs per eenheidregel van drie